Darıca Kameralı Kayıp Logar Tespiti

20.6.2023

 Darıca kamera ile kayıp logar tespiti

Darıca bölgesinde hizmet veren firmamız uzman kadrosu ve son teknolojik cihazlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan Onur duyuyoruz.
Binadaki Ana sorunlardan bir tanesi üzeri kapanmış zamanla seramik yapılmış veyahut da beton yapılmış ve geri kaybolmuş olan kanalizasyon logarının bulunamamasıdır. Bu logarıN etrafı çok fazla kazmadan deforme etmeden noktasal olarak dedektör ile tespit edip gerekli çalışmayı yapıyoruz.

Logar bulma aşaması.

Kayıp olan logarı dedektör ve kamera vasıtası ile buluyoruz ana giden hakkında kamerayı salıp logara kadar takip edip daha sonra kameranın bulunduğu noktada dedektör ile arama yapıp noktasal atış yapıp logarın tespitini yapıyoruz. Daha sonra üzerine açıp içerisindeki problemi gideriyoruz. Müşteriye önerimiz olan plastik kompozit kapağı öneriyoruz kompozit kapağı özelliği hem bulunduğu ortama daha uyumlu olması renk açısından ve görünüm açısından hem de kullanım açısından daha rahattır. Beton kapağı nazaran daha hafiftir ve daha dayanıklıdır kapak kaldırıldığında etrafındaki çerçeve durur ve çevresinde herhangi bir kırılma olmaz ve ve logar içerisine kapak kenarındaki Toprak taş gibi materyalleri düşmesi önlenmiş olur.

Logar kapağının faydası

Logar kapağının açıkta ve ulaşılır olması her zaman önemlidir. acil müdahele gerektiren durumlarda logar hızlı erişim, daire içerisinde oluşacak gtgahribatın önüne geçecektir. Ayrıca kapağın açıkta olası müşterinin kendi imkanları dahilinde gözlemlenmesi ve kontrolü daha olanaklıdır. Gördüğümüz daire içerisi lağım baskınının en önemli sebeplerinden birisi logarın kayıp oluşu ve müdahelenin gecikmesidir. Böylesi durumlarda bizle iletişime geçip acil müdahele talebinde bulunmanız yeterli. En kısa sürede olaya profesyonel bir şekildenmüdahele edip sorunu çözüme ulaştırmaktayız.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar