Kadıköy Kanalizasyon

10.10.2023

 Kadıköy Kanalizasyon

Ata Yapı kanalizasyon olarak altyapı sistemlerinde uzman kadro ve son teknolojik cihazlar ile yaşadığınız sorunlara çözüm sağlıyoruz. Günlük yaşamımızda bizlerin yani insanoğlunun en çok kullandığı ve gerek duyduğu ihtiyaçlardan biri olan tuvalet banyo mutfak gibi alanların giderleri boru vasıtası ile ana gider kanalizasyon hattına taşıyorlar. Mekanizasyon hatları Belli bir zaman sonra ömrünü yitirerek tüm zaman tıkanmalara sebebiyet verir. Kıskanmaların başlıcaları Borunun artık özelliğini yitirmiş olması Borunun mailsiz ve eğim standartlarına yetersiz kalmasın ve bazen de gündelik yaşamlarda yapılan yanlış kullanım hatalarından dolayı bu borular tıkanır. Kıskanan boruları açmak için çok teknolojik cihazlar robot ile kırmadan tıkanıklığı gideririz ancak kamera ile gözlem sonrasında Hatta oluşan bir problem var ise bunu gözlemleyip noktasal olarak lokal bölgede kırılıp hat yenilenir veyahutta hat tamamen özelliğini yitirmiş ise tamamen yenilenmesi önerilir. 

Kadıköy kanalizasyon ustası

Kadıköy´de faaliyet gösteren firmamız en tecrübeli ve uzman ustaları ile soruna kesin çözüm sağlar. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermenin vermiş olduğu tecrübe ile yaşadığınız tüm sorunlara çözüm sağladığımız gibi ileriki zamanlarda yaşayacağınız sorunlara da önlem almaktadır yani hattınızdaki yaşanabilecek problemlerin önüne geçmekteyiz. Yaşadığınız sorunlar için bizden randevu oluşturup gerekli tespit ve ekspertizi yerinde inceleyerek sorunun neden kaynaklandığı Nasıl bir işlem gerektiği ve düzlemin maliyetini bir teklif olarak sizlere sunuyoruz ve teklifimiz onaylandığı takdirde uygun bir güne randevu verilip çalışmalarımıza başlıyoruz. 

Kanalizasyon arıza belirtileri

Kanalizasyon hattının arızasının tıkanmasının belirli bir iç belirtileri vardır aslında bu belirtiler insanoğluna yaşanacak mağduriyet öncesi haber vermektedir aslında. Peki bu belirtiler nelerdir lavabonuzda banyonuzda tuvaletinizde siyah kelebek tarzı küçük sinekler baş göstermeye başladıysa hattınızda Allah´ım birikintisi olup ekşimeye maruz kalmıştır ve bu koku sebebiyle sinekler artık dolaşmaya başlar. Ikinci bir husus ise Diğer hattımdan aşırı derecede ekşi lağım kokusu gelmesidir bu koku gelmeye başladı ise Hattınız özelliğini yitirmiş su süzülüp gidiyor ancak katı pislik kalıyor ve bu kartopu pislik Borunun içerisinde ekşimeye sebebiyet verdiği için problemin baş göstermesi an meselesidir. Bir ayrı husus ise sifon çektiğinizde ya da el lavabosunu kullandığınızda süzgeçlerden hafif su gelmesi geri tepmesi ya da zifon suyunun yavaş gitmesi klozet tuvalet içerisinde katı pisliğin kalmazsa gibi sebepler yine Kaynarca son hattının arızasının göstergesidir tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip randevu randevu oluşturup tespit ve analiz talebinde bulunmaktır. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar