Kanalizasyon

Bina ve diğer yapıların bütün unsurları zamanla yıpranır hatta çalışamaz hale gelebilir. Birçok kişi binaların sıvası yâda boyası, kapı yâda penceresi gibi parçalarını zamanla yeniler yâda onarır. Bu aksamlar binanın gözle görülen kısımları olduğu için yıpranma ve deformasyonlar daha çabuk fark edildiği için yenilenir. Ancak bina ve yapıların en önemli unsurları arasında yer alan kanalizasyon tesisatı için durum aynı değildir. Yerin altında olduğu için ve sürekli göz önünde olmadığı için meydana gelen yıpranma deformasyonlar hemen fark edilmez. Ta ki tıkanma yâda tamamen çalışamaz hale geldiği zaman fark edilir.  Hâlbuki binalar ve diğer yapıların hemen hemen hepsinde binanın önünde bir tane ana logar bulunur,  bu logarlar kanalizasyon tesisatının kontrolü için yapılmıştır. Bu logarlar belirli periyotlarla kontrol edildiği zaman  arıza ve tıkanıklıklar  daha önceden fark edilebilir ve logarın temizliği, bakımı ve kontrolü zamanında yapıldığında ilerleyen zamanlarda meydana gelebilecek arızaların da önüne geçilmiş olur.

Firmamız Kanalizasyoncu İstanbul geneli Cihazla Nokta Arıza Tespiti, Robotla Görüntüleme Sistemiyle Kanalizasyon Tıkanıklığı, Logar Temizleme, Pis-Su Gideri, Tıkalı Pimaş Açma, Kuyu Temizliği gibi faaliyetleri yerine getirme amacıyla kurulmuştur. Altyapılardaki atık kanalları ortak kullanılan sistemler olmasından dolayı İşyeri, Fabrika Atık Boruları (Künk), Site, Konut, Bina Kanalizasyonu, Ev Kanalı, Mutfak, Banyo & Tuvalet giderleri problemleri en çok yaşanan sorunlar arasındadır.

Kanalizasyon giderinin geçtiği bölgelerde oluşan çöküntüler, Yağışta yetersiz pimaş gideri, Hatalı kullanımlar tıkanıklığın oluşmasındaki sıralanabilecek nedenlerdendir. Tam bu noktada hizmet talep edebileceğiniz Ataşehir Kanalizasyoncu servisimizin avantajlarından yararlanabilir, Bizimle çalışma keyfini yaşayabilirsiniz.

Bilgisayarlı Kameralı Cihazlarla Tıkalı Kanalizasyon Onarımı Firmaları Logar Temizliği;

Kanalizasyon sorunları yaşıyorsanız firmamızdan kırmadan dökmeden profesyonel kanal tıkanıklığı tespiti, kanalizasyon tamiri fiyatları garantili çözümler desteği alabilirsiniz. İstanbul ilinin tamamına kanalizasyon açma hizmetinin yanında, yeni kanalizasyon yapımı yada sürekli sorun yaratan eski kanalizasyonu değiştirmek isteyenlere İSKİ tarafından yapılan temel kanallara (ana-hat) bağlama desteğimiz bulunmaktadır.