Karot Kesim

Bina içerisinde veya binanın dış bölgelerinde yapacak olduğunuz her türlü tadilat dekorasyon ve kırım yıkım işlerinizde kaliteli, güvenilir ve yapacağı iş ile ilgili tecrübe sahibi olmuş bir firma ile çalışmak isteyebilirsiniz. Bu konuda Ata Yapı Karot hizmetleri olarak sizlere deneyimli ekibimiz ve en son teknoloji makine parkurumuz ile en uygun fiyat garantisi ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü kırım, yıkım, kanal açma, tadilat dekorasyon, bina yıkımı, çatı izolasyonu, asfalt kesme, çuvallı çuvalsız moloz atımı gibi işlerinizi başarılı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek gerçekleştirmekteyiz. Yıkım kırım işi sonrası çıkacak olan hafriyatlarınız için dilerseniz moloz atığını da kaldırabilmekteyiz.

Karot delme ile müşteri isteğine göre istenilen çap,ebat ve ölçülerde makinalarımız duvar ya da yer gibi zeminlere sabitlenerek delme işlemi gerçekleştirir. Karotla beton kesme işlemi her çaptaki betonu sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen kalınlıkta kesme işlemidir. Teknolojik cihazlarımızla beton kesme işlemlerinde en iyi hizmeti sizlere sunmak için yanınızdayız

Karot alanında uzman ekibi ile uzun yıllar sektörde birçok başarılı işe imza atan Ata Yapı, son yıllarda güçlü referansları ve hızlı iş bitirmesiyle sektörde lider konuma yükselmiştir. Karton Plaka Elyaf, Beton Kırma, Karot Beton Delme, Karot Beton Kesme, Halatlı Elmas Kesme, Beton Çatlatma gibi hizmetleri veren Karot İşi hızlı servis ağı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sektördeki konumunu her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. 

Beton ile alakalı her hizmeti yerine getiren karot ekibi, İstanbul merkezli başladığı hizmet ağını genişletmiş, gelen talepler doğrultusunda Türkiye´nin 81 iline hizmet vermeye başlamıştır.  Sorunsuz karot hizmetini, kısa sürede almak istiyorsanız hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bize ulaşın.