Kurumsal

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimiz sizlere profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Yapılarınız hakkında aklınıza gelebilecek her soru ve sorununuza anında destek sağlayabilmekteyiz.

Saymakla bitmeyecek referans listesine sahip İstanbul´un bütün ilçelerine sitemizde yer alan hizmetleri vermekteyiz. Kaliteli ve kalıcı çözümlemeyi vazife edinmiş olan Ata Yapı, kullandığı ekipmanlar son teknoloji olmasıyla dikkat çekmektedir. Hızlı servis süresi ile Türkiye´nin en dinamik ve usta kadrosuna sahip olan Ata Yapı 7/24 İstanbul´un bütün ilçelerine hizmet vermektedir.

Çözümlerin ve ürünlerin birbirine benzediği tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı rekabet ortamında Ata Yapı, bütün projelerinde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı ısı ve su yalıtımı alanında tüm uygulama yaptığı binalara değer katmayı ilk hedef olarak görmektedir. Kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan Ata Yapı en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk duymaya devam edecektir. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak, daima referans olarak gösterilen ve tercih edilen bir şirket olmak, bu ilkelerin sürekliliğini sağlayıp, yapı sektöründe yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz: Verdiğimiz hizmetlerin tamamının sektöründe ve endüstrisinde büyürken ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve faaliyet gösterdiğimiz alanda ulusal arenada Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etmek.

Vizyonumuz: Yüksek müşteri memnuniyetinden taviz vermeden Türkiye’de verdiğimiz hizmetler dahilinde en büyük firma olmak ve Dünya’ya açılmak.


logo