Robotla Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma öncelikle wc, tuvalet tıkanmasına neden olur ve bunu anlamak gerekir. Genellikle banyo giderlerinin tuvaletle aynı gidere bağlı olmasından dolayı banyo giderinden kıl tüy gibi maddelerin gider hattına dolmasıyla zamanla oluşan tortu, asit tabakaları borunun iç çapını daraltır ve daralma sonucu en ufak tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve benzeri maddelerin gidere gitmesi sonucu gider borusunu tıkanır. Devamında ise tuvalet geri taşma yapar ve gider tıkanır. Bunların yanı sıra tesisat ustasının yanlış işçiliği boru dirseklerini açık dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi sonucu da su giderken yavaş gider ve borunun tıkanma olasılığı oldukça yükselir.

Gider Açma

Gider tıkanıklığı çok sık karşılaşılan bir sorundur, mutfakta lavabo tıkanması sonucu sık sık gider borusu tıkanıklığı yaşanmaktadır.

Kanal Açma

Gelişen teknoloji ile kanal açma, tıkalı kanal açma işlemleri artık daha hızlı daha uygun fiyat ve kırmadan dökmeden robotla kanal açma işlemleri yapıyoruz. Alanında uzman tecrübeli ekibimiz kanalizasyon boruları kameralı sistemler ile kontrol edip kanalizasyon arızasını gideriyoruz. Atık su tesisatlarında boru içerisinde birçok sebepten dolayı oluşan tıkanmaları Ata Yapı tıkanma sorunlarını çözmektedir.

Klozet Açma

Hatalı kullanım sonucu ya da düzensiz yapılan temizlik nedeniyle klozetler tıkanabilir. Tıkanmış klozet nasıl açılır? bu sorun sizi üzmesin. Her evde veya ofiste klozet tıkanması sorunu yaşanabilir. Ata Yapı size 7/24 profesyonel hizmet, uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktadır. Klozet tıkanmasında en çok karşılaştığımız klozet tıkanma sebepleri; gereğinden fazla kullanılan tuvalet kağıdı, atılan ped ya da çocuk bezleri, yanlışlıkla düşen cisimler, mendiller, saç topluluğu vb. olarak devam etmektedir. Sizde size en yakın olan onur tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

Lavabo Açma

Birçok kişinin evde / ofiste başına gelebilen bu talihsiz olay sizinde başınıza gelebilir. Bu durum canınızı sıkmasın 7/24 destek sunan firmamız İstanbul ilinde bulunan ilçelerde anında servis vermektedir. En çok korkulan şeyse şimdi her yer kırılacak mı? Hiç endişelenmeyin Ata Yapı Kırmadan Dökmeden Lavabo açma konusunda gelişmiş teknoloji sayesinde uygun fiyata hızlı ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Pimaş Açma

Banyo, mutfak lavabosu, küvet ya da duşakabin v.b. pis suların rögarlara iletildiği PVC borulara pimaş denir. Dikkat edilmediği zaman pimaşlar tıkanmaları karşılaşılabilecek sorunlardan birisidir. Bazen dikkat edilse bile tesisatın eskimesi sonucu da Pimaş Tıkanıklığı yaşanabilmektedir. Ata Yapı Pimaş Açma hizmetini İstanbul ilinde a tüm ilçelerde vermektedir.

Tıkanıklık Açma

Mutfak, Banyo, Balkon vb. giderlerin tıkanması sonucu oluşan sorunlar evde veya ofisinizde her an her zaman beklenmedik zamanlarda başımıza gelmektedir. Ata Yapı İstanbul ilinde bulunan tüm ilçelerde sizlere alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Tuvalet Açma

Ata Yapı, profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden İstanbul ilinde bulunan tüm ilçelerinde Tuvalet Açma hizmeti sunmaktadır. Her zaman müşteri odaklı çalışan firmamız uzman kadrosu, güler yüzlü hizmetiyle her zaman tercih edilen firmalardan olmuştur. Uzun yıllardır sektörün nabzını yoklayan firmamız kalite,fiyat ve hız üçlüsünde önde gelen isimlerden olmuştur.