Zile boru tıkanıklığı açma

29.9.2023

 Zile tıkanıklık açma servisi

Gider hatlarında yaşanan tıkanıklığı kırmadan dökmeden robot ile açıyoruz tuvalet kanalizasyon mutfak banyo gibi günlük kullanılan alanların tıkanması olası bir durumdur böyle bir durumda kırmadan robot ile tıkanıklığı açıyoruz.  Elimizdeki son teknolojik cihaz ile boruların içerisindeki tıkanıklığa sebepiyet veren bez parçası ıslak mendil peçete gibi materyalleri robotun sustası sayesinde Pimaş içerisinden temizleyip alıyoruz. 

Gider neden tıkanır

Gider hattı neden tıkanır günlük kullanılan banyo tuvalet mutfak gibi alanların bazen kullanımdan kaynaklı bazen de boruların döşeme esnasında yeteri kadar eğim verilmemesi nedeniyle tıkanır.  Hatalı kullanımlar hattın içerisine ıslak mendil veya temizlik bezi kaçırılması gibi bazen permatik kulak çöpü kürdan gibi materyallerin de atılması ile gider hattı tıkanır. Döşenen Pimaş hattında eğim standartlarına riayet edilmeden boru döşenirse suyun şiddeti kaybolur boruda katı pislik iyi olur ve tıkanmaya sebebiyet verir Bu da başlı başına bir problemdir ancak hattın içerisinde temizlemenin en iyi yolu robottur. 

Hizmet prensibi

Hattınız tıkandığında bize zaman ve saat gözetmeksizin ulaşmanız yeterlidir 7/24 tıkanık hatlarında alakalı hizmet vermekteyiz. Bizle iletişime geçtiğiniz takdirde en kısa sürede belirttiğiniz adreste oluyor ve tıkanıklığa müdahale ediyoruz herhangi bir kırma dökme yapmadan Borunun içerisine temizleyip eski haline getiriyoruz. Gider hattı açıldıktan sonra tıkanıklığın neden kaynaklandığı gözlemlenir Eğer ki hatta çökme kırılma deforme varsa bunları işin akabinde görüşülür ve uygun proje uygun fiyat verilerekten gerekli yenileme işlemi yapılır. 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar